Active Sport Club s.r.o.
Chrudimská 2830
Pardubice 530 02
GPS: 50.0137453N, 15.7717031E (zde)

 

Otevírací doba:

Pondělí až nedělě
9:00 - 21:00
Během svátků1 je otevřeno, ceny dle SO, NE

1 zavřeno je o Vánocích, na Nový rok a na Velikonoční pondělí celý den, Silvestr otevřeno do 14.00 a ve výjmečných případech, vždy informujeme s předstihem zde i na Facebook webu.

 

Ochranu osobních údajů v rámci nařízení GDPR řešíme podrobně zde

Active Sport Club s.r.o. je společnost, která vznikla v roce 2014 a ve veřejné dražbě konané na začátku 2015 koupila veškerý majetek společnosti Kryocentrum Pardubice s.r.o. (nikoliv závazky, ty byly uhrazené z výtěžku dražby těm, co se do dražby přihlásili jako věřitelé). V rámci vstřícnosti vůči všem, co navštěvovali zařízení v době, kdy vlastníkem byla společnost Kryocentrum, jsme se rozhodli umožnit naprosto všem dočerpat své zůstatky až do konce jejich jednotlivých platností. Částka to byla zpočátku vysoká a nebyla vůbec povinnost jakoukoliv uznat, jelikož dražba slouží novému kupujícímu jako způsob nabytí vlastnického práva BEZ závazků a právních vad. Společnost Active Sport Club však na vlastní náklady umožnila všem nadále čerpat své depozity, které si ovšem odnesla společnost Kryocentrum. Nejedná se o uznání dluhu společnosti Kryocentrum, k tomu neexistuje žádný právní základ ani důvod, ale pouze o přátelské gesto společnosti Active Sport Club vůči všem klientům. Kdokoliv by měl zájem o vrácení svého depozitu se musí obrátit na společnost Kryocentrum Pardubice s.r.o., která je příjemcem finančních částek a de facto dlužníkem dotčených osob.

Active Sport Club jako nový majitel má zájem pokračovat v charakteru rodinného podniku i nadále a zvyšovat kvalitu prostředí pro maximální pohodlí všech klientů, vč. rozšiřování nabídek dostupných služeb a informačního servisu. V případě jakýchkoliv dotazů, námětů či nápadů nás můžete kdykoliv oslovi pomocí kontaktů uvedených zde: http://www.activesportclub.cz/kontakt.html

 

  

Partneři Active Sport Club:

 
  Active Sport Club s.r.o. 2015
Logo společnosti, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený je duševním vlastnictvím společnosti a chráněno zákonem.