Aktuální ceník služeb
platný od 1.10.2020

Badminton 180 (Po až Pá 9-14)   280 (Po až Pá 14-21)   270 (So, Ne 9-21)

Badminton je hra pro min. 2 hráče, tzn. na osobu vychází ceny takto: 180/2=90, 270/2=135, 280/2=140, pro 4 hráče: 180/4=45, 270/4=67,5, 280/4=70

Ping Pong 100 (Po až Pá, 9-14)

(Po až Pá, 14-21)

(So, Ne, 9-21)
Kulečník 99 (Po až Pá, 9-21)
Kardio zóna

dočasně nedostupná

Pronájem masérny     podrobnosti připravujeme krátkodobý pronájem bez nutnosti smluvní vazby
        konkrétní cena se odvýjí podle počtu užívaných hodin, pro bližší
informace se neváhejte s námi spojit
        *pro smluvní partnery nabízíme výhodnější storno podmínky a cenu

Během svátků je otevřeno jako každý jiný den, cena za badmintonové kurty je stejná jako v sobotu, či neděli
zavřeno je o Vánocích, na Nový rok a na Velikonoční pondělí celý den, Silvestr otevřeno do 14.00
ve výjmečných případech vždy informujeme s předstihem na Facebook webu, případně i na Google

uvedené ceny jsou v CZK a vč. DPH

Platit u nás lze hotově, platební kartou, Benefit-Plus a Multisport. Platné členské karty s předplacenou částkou získávají slevu z ceníkových cen dle přiřazeného bonusu, viz odkaz níže (nebo Vám konkrétní údaje a podmínky může sdělit recepce).

Máte-li zájem o zvýhodněnou cenu formou firemního benefitu zeptejte se své vedení společnosti, zda-li by měl Váš zaměstnavatel zájem Vám umožnit čerpání nepeněžité odměny, které jsou pro řadu zaměstnavatelů navíc daňové výhodnější. Pokud Váš zaměstnavatel bude souhlasit, předejte nám kontakt a my zařídíme zbytek.

Potřebujete trenéra badmintonu? V případě potřeby kontaktujte pana Martina Krpatu na čísle 724 856 654 a domluvte si termín v našem centru. Pan Krpata se pohybuje v oboru již několik let, trénuje mládež, dorost, dospělé i své dcery (mladší je trojnásobnou mistryní ČR), je držitelem licence trenéra 4. třídy. Ideální čas jsou dopolední hodiny, po dohodě není ovšem problém i jiný čas.

Pokud jste trenér
, nebo uvažujete o tom být trenérem, a hledáte prostor pro Vaší činnost, ozvěte se nám a dohodněte se s
námi na podmínkách spolupráce. Spojení s námi najdete pod odkazem "KONTAKT".

Jste-li reprezentantem školního zařízení (např. základní školy), nebo reprezentantem výchovného zařízení a hledáte vhodné
místo pro Váš kroužek, oddíl, sportovní skupiny apod. neváhejte nás kontaktovat a dohodnout se na podmínkách spolupráce.
Spojení s námi najdete pod odkazem "KONTAKT".

Badmintonové turnaje u nás probíhají několikrát za rok, pokud máte zájem uspořádat i Váš turnaj u nás, neváhejte se s námi
spojit a dojednat podmínky rezervace. Spojení s námi najdete pod odkazem "KONTAKT". Extra služby jako např. stravování
jsme schopni zajisit.

Věnujte, prosím, krátkou pozornost naším STORNO podmínkám:

Badminton TURNAJE 1

5 dní předem 0, 4 dny předem 20%, 3 dny předem 30%, 2 dny předem 40%, 1 den předem 50%, méně jak 24 H 100%2

Badminton SOLO 3

50% z ceny

STORNO OBECNĚ

Zrušení ohlášené mailem, nebo SMS prosíme používejte jen mimo otevírací dobu. Během otevírací doby, pokud možno, vždy volejte. Získáte tak zároveň ihned potvrzení o zrušení. Potvrzení o zrušení zaslané mailem či SMS během otevírací doby je platné až po potvrzení recepcí, tzn. zaslané odpovědi na Vaší zprávu. Pokud není uvedeno jinak, počítá se storno z běžné ceníkové ceny bez ohledu na typ klientského účtu.

V případě dopoledních rezervací neúčtujeme storno poplatek, pokud je rezervace zrušená do 23:59 předchozího dne.
V případě odpoledních rezervací neúčtujeme storno poplatek, pokud je rezervace zrušená do 10:00 daného dne.

1 TURNAJE označuje organizovanou skupinu hráčů, kde rezervaci provádí recepce, pokud není dohodnuto jinak

2 Změny v turnajích lze provádět bezplatně v libovolném předstihu větším, než jsou storno podmínky, tzn. snížení počtu kurtů a časové obsazenosti do 5ti dní včetně je bezplatné, 4 dny včetně a dále je storno poplatkem zpoplatněna pouze zrušená část, nikoliv celá hodnota rezervace. Navýšení kapacit je možné bezplatně až do posledního dne a to pouze za předpokladu, že daný prostor mezitím nerezervuje jiný TURNAJ, nebo SOLO klient.Pro TURNAJE s cenou zvýhodněnou nad rámec ceníku platí storno: 5 dní předem 0, 4 dny předem 40%, 3 dny předem 60%, 2 dny předem 80%, 1 den a méně jak 24H 100%.

3SOLO označuje jednotlivé hráče, tzn. kdokoliv, kdo se ohlásí na recepci, nebo si rezervuje kurt online, telefonicky či emailem

Všeobecné obchodní podmínky vč. zde uvedených storno podmínek, známé též jako provozní řád, naleznete zde: VOP

Variace depozitních možností lze ve stručnosti nalézt zde: předplatné

Partneři Active Sport Club:

Active Sport Club s.r.o. 2015
Logo společnosti, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený je duševním vlastnictvím společnosti a chráněno zákonem.